Cyber security mokymai2024-03-25T15:22:03+02:00

CYBER SECURITY MOKYMAI/KURSAI

Apie kursą

Kurso privalumai

 • Konkretaus įgūdžio tobulinimas

 • Patyrusių dėstytojų pagalba

 • Nauja ir aktuali medžiaga

 • Online mokymasis jums patogioje vietoje

 • 100 % finansavimas (jau greitai)

Vakariniai kursai

 • Pradžia: 04.29 (vietų kiekis ribotas)

 • NEMOKAMI

 • Trukmė: 60 akad. val.

MENTORIAI

Gediminas Skebas
Gediminas Skebas
Aurimas Klimavičius
Aurimas Klimavičius
Egidijus Kučinskas
Egidijus Kučinskas
Edita Andrijauskaitė
Edita Andrijauskaitė

MOKYMAI

 1. Slaptažodžiai: Slaptažodžio maišai (HASH); Stiprių slaptažodžių svarba; Slaptažodžio užrakinimo politika; Geriausios slaptažodžių kūrimo ir valdymo praktikos; Pavyzdys: Kas atsitinka, jei turite silpną slaptažodį?
 2. Slaptažodžių saugyklos: Slaptažodžių tvarkytuvių naudojimas; Patikimos slaptažodžių saugyklos pasirinkimas.
 3. Dviejų veiksnių autentifikacija: Tipai; Kas yra dviejų veiksnių autentifikacija ir kodėl ji svarbi; Dviejų veiksnių autentifikacijos nustatymas; Dviejų veiksnių autentifikacijos saugumo spragos.
 1. Kaip ir kodėl atliekamas „Phishing“?
 2. Fishingo atpažinimas
 3. Višingo ir Smeigės Fishingo atakų prevencija
 1. Socialinių tinklų saugumo nustatymai
 2. Saugios praktikos socialiniuose tinkluose
 3. Sukčiavimų atpažinimas ir vengimas
 1. Projektinis darbas: DI sprendimų įgyvendinimas: Praktiniai projektai naudojant GPT, DALL-E, ir Web Browser; Sprendimų ieškojimas ir inovacijos su DI įrankiais.
 2. Atvejo studijos: „OpenAI“ įrankių taikymas realiose situacijose: Sėkmės istorijų analizė naudojant GPT, DALL-E, ir Web Browser; Išmoktos pamokos ir geriausios praktikos; Etiniai klausimai ChatGPT klaidos ir tobulėjimas pateikiant koreguojančias užklausas.
 3. Baigiamasis projektas ir peržiūra: Išsamus projektas, apjungiantis įgytas žinias su GPT, DALL-E, ir Web Browser Projektų pristatymas, atsiliepimai ir iteratyvus tobulinimas
 1. Saugus naršymas: Kas gali matyti mano naršymą ir kaip to išvengti?; Saugios interneto naršymo praktikos; Nesaugių svetainių atpažinimas
 2. Įprastas ir inkognito naršymas: Skirtumai ir naudojimo atvejai; Privatumo aspektai.
 3. Virtualus privatus tinklas (VPN): Kas yra TOR ir Dark Web?; Kas yra VPN ir kodėl jį verta naudoti; VPN paslaugų pasirinkimas ir naudojimas.
 4. DNS per HTTPS (DoH): DoH supratimas; DoH konfigūravimas naršyklėse.
 5. Slapukai: Kas yra slapukai ir kaip jie veikia; Slapukų valdymas privatumui užtikrinti
 1. Kaip veikia internetas?
 2. Tinklų pagrindai
 3. Tinklo parametrai ir kaip tai veikia
 1. Pažeidžiamumo valdymas: Kas yra pažeidžiamumų valdymas?; Pažeidžiamumų nustatymas ir valdymas; Įrankiai ir geriausios praktikos.
 2. Turtų valdymas: Skaitmeninių turtų sekimas; Turtų valdymo strategijos; CMDB (Skaitmeninų turtų duombazė); Pakeitimų valdymas.
 3. Rizikos valdymas: Rizikų nustatymas ir mažinimas; Rizikos vertinimo metodai
 1. Kibernetinė ir tinklų sauga: Tinklų saugumo pagrindai; Tinklų apsaugos įgyvendinimas.
 2. Saugumo architektūra: Saugios IT architektūros kūrimas; Saugumo architektūros svarstymai; Tinklo segmentavimas; Plokščiasis tinklas; DMZ architektūra.
 1. Duomenų apsauga pagal BDAR: BDAR atitikties supratimas; Duomenų apsauga pagal BDAR; Kada įmonė gauną baudą už GDPR nesilaikymą?
 2. Papildomos temos: Naujausios kibernetinio saugumo tendencijos; Nuolatinis mokymasis kibernetinio saugumo srityje.
 1. Testas
 2. Vertinimas
 3. Tolimesni kibernetinio saugumo žingsniai

Finansavimas

Valstybės finansavimas

Pasinaudok valstybės finansavimu

Išsimokėtinai

Už mokymus gali mokėti dalimis

DARBO GALIMYBĖS

STUDENTŲ ATSILIEPIMAI

 • Paskaitos pralenkė mano lūkesčius, išmokau žymiai daugiau nei tikėjausi. Labai patiko lektoriaus paskaitos Ačiū jums ir sekmės

  Agnė J.

 • Kursai neprailgo, informacija perteikta aiškiai ir suprantamai. Tikrai daug išmokau, džiaugiuosi dalyvavęs programoje. Ačiū :)

  Kasparas R.

 • Abu dėstytojai yra šaunūs, išmanantys savo darbą – labai patinka, liuks, profesionalai. Skaidrėse informacija sudėliota aiškiai, paprastai. Kadangi mokausi nuo pačių pagrindų, kiekvieną dieną yra pateikiama nauja informacija, kurią paskui mokomės naudoti praktiškai. Geriausi programavimo kursai!

  Deimantė

 • Labai patiko kursai, daug visko sužinojau. Labai šilti ir gerai dirbantys savo darbus dėstytojai.

  Natalija

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar yra galimybė mokytis online?2024-02-27T16:11:37+02:00

Taip, visi kursai vyks tik online mokymų platformoje.

Kaip dažnai sukuriamos naujos grupės pradėti kursą?2024-02-27T16:24:20+02:00

Įmonė bando prisitaikyti prie rinkos poreikių, tad tikslas yra surinkti ir paleisti bent po vieną grupę kiekvienoje mokymų programoje kiekvieną mėnesį.

Kuo FastTrack išsiskiria iš kitų programavimo akademijų?2024-02-27T16:27:07+02:00

FastTrack yra orientuota į pačius aktualiausius ir šiai dienai rinkoje pažangiausius kursus. Užtikriname greitą ir patikimą kelią keisti savo karjerą ir nepamirštame, kad ne tik kokybiškos techninės žinios, bet ir minkštieji įgūdžiai (CV kūrimas, Linkedin, darbo pokalbiai ir kt.) prisideda prie tavo karjeros sėkmės. Taip pat siūlome:

 • stipendijas geriausiems studentams;
 • kursų metų suteikiame Microsoft Office paketą;
 • turime kursų kartojimo galimybę per pirmuosius metus po baigimo;
 • 2 savaites po kursų galite peržiūrėti paskaitų įrašus ir pasikartoti informaciją.
Ar kursai yra nemokami?2024-02-27T16:26:26+02:00

Taip, pasinaudojus UŽT finansavimo galimybe, kursai yra nemokami.

Ar po kursų galima iš karto įsidarbinti?2024-02-27T16:27:43+02:00

Taip, pabaigus bet kuriuos FastTrack kursus, kartu su mūsų karjeros centru, tikriname atviras partnerių darbo pozicijas ir kartu ieškome galimybių įsidarbinti.

Ar turite sistemą, kaip padedate įsidarbinti po kursų ar tai reikia daryti pačiam?2024-02-27T16:28:27+02:00

Taip, įsidarbinti jums padeda FastTrack karjeros centras. Jis bendradarbiauja su IT įmonėmis bei NEMOKAMAI padeda jums pasiruošti CV. FastTrack partneriams (IT įmonėms) tiesiogiai siūlome naujus specialistus. Taip pat, kursų metu, mokome minkštųjų įgūdžių, kurie jums padeda lengviau prisitaikyti prie rinkos poreikių ir įsidarbinti.

Ar jūs suteikiate visą reikiamą įrangą kursų metu?2024-02-27T16:29:01+02:00

FastTrack akademijoje suteikiame kursams reikalingą programinę įrangą (pavyzdžiui, „Microsoft Office“ online paketas ir kt.), tačiau už techninę įrangą atsakingas pats kursų dalyvis. Tačiau, jei tai vienintelė problema, stabdanti tave nuo naujos karjeros pradžios, susisiek su mumis ir mes pasistengsime tau padėti.

Ar turite partnerius įsidarbinti jų įmonėse?2024-02-27T16:29:32+02:00

Taip, turime partnerių sąrašą ir jį nuolat pildome. FastTrack karjeros centro specialistai nuolatos bendradarbiauja su IT įmonėmis, kurioms galime tiesiogiai pasiūlyti specialistus, jei tuo metu yra atitinkamų specialistų poreikis.

Kaip aiškiau suprasti, kas yra No-code? Ar šioje programoje nereikės programuoti?2024-02-27T16:30:17+02:00

No-code kurse tau tikrai nereikės programuoti. Tai yra aplikacijų kūrimo metodas, arba įrankių rinkinys, kurio pagalba galima kurti aplikacijas, neturint programavimo žinių. Su No-code įrankiais testuosi kuriamus produktus ar aplikacijas greičiau nei programuodamas.

Gal galite plačiau paaiškinti, kas yra Bubble.io?2024-02-27T16:30:58+02:00

Bubble.io yra aplikacijų kūrimo įrankis, leidžiantis projektuoti, kurti, talpinti aplikacijas be jokio kodo rašymo, t. y. programavimo.

Ką naujo Fullstack Python kurse galima išmokti daugiau nei besimokant savarankiškai?2024-02-27T16:32:44+02:00

Fullstack ir Python kurse ne tik įgysite techninių įgūdžių, bet ir išmoksite dirbti komandoje, valdyti projektus. O svarbiausia – dėstytojas visada bus šalia, kad padėtų jums greičiau ir tikslingiau tobulėti bei pasidalins savo ilgamete praktine patirtimi.

Kodėl mokote Full-Stack ir Python programavimo kalbas kartu, o ne atskirai? Kodėl naudinga jas kartu mokytis iš karto.2024-02-27T16:37:18+02:00
 • Integracijos supratimas: Full-Stack programavimas apima tiek kliento (front-end), tiek serverio (back-end) pusės kūrimą. Python yra populiari kalba back-end programavimui, todėl ją mokantis kartu su Full-Stack, galima geriau suprasti, kaip abiejų pusių kodas sąveikauja.
 • Lankstumas ir universalumas: Python yra labai universalus ir lengvai integruojamas į įvairias technologijas. Mokantis Full-Stack, Python suteikia galimybę greitai ir efektyviai kurti serverio pusės funkcionalumą.
 • Darbo rinkos reikalavimai: Daugelis darbdavių ieško specialistų, gebančių dirbti su ištisomis technologijų grandinėmis, o ne tik su viena programavimo kalba ar technologija. Turėdami žinias tiek apie Full-Stack, tiek apie Python, jūs tampate patrauklesni darbo rinkoje.
 • Geresnis problemų sprendimas: Mokantis abiejų sričių, išmokstama matyti didesnį vaizdą ir geriau suprasti, kaip skirtingos technologijos veikia kartu, kas padeda efektyviau spręsti sudėtingas užduotis.
 • Projektų įvairovė: Python ir Full-Stack žinios suteikia galimybę dirbti prie įvairių projektų, nuo tinklalapių kūrimo iki sudėtingų duomenų analizės ir dirbtinio intelekto projektų.
Kuo FastTrack Web dizaino kursas geresnis nei tik Web dizaino mokymai? T.y. ką padeda AI Web dizaino kursuose?2024-02-27T16:35:57+02:00

Rinkoje auga specialistų poreikis, kurie mokėtų naudotis AI įrankiais, nes tokie įrankiai padeda optimizuoti vartotojo patirtį, analizuoti duomenis ir automatizuoti kai kuriuos procesus. Pats AI įrankių naudojimas prisideda prie efektyvesnio, greitesnio ir patrauklesnio svetainės dizaino kūrimo. Pavyzdžiui, atitinkamos programos gali per kelias sekundes sugeneruoti svetainės žemėlapį ir pagal tai paruošti brėžinį (wireframe), kurį belieka tik užpildyti reikiamu turiniu, o vėliau perkelti į atitinkamas turinio valdymo sistemas tokias kaip Webflow, su kuria studentai yra supažindinami šio kurso metu ir turi galimybę sukurti realiai veikiančią svetainę.

Taigi, AI įrankis sumažina laiką braižant ranka ir padeda lengviau sukurti svetainę. Todėl galima daug greičiau pereiti prie dizaino testavimo su realiais vartotojais.


  Administracijos adresas

  Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius

  Įmonės pavadinimas
  UAB FastTrack

  Įmonės kodas
  305535846

  Telefono numeris

  Go to Top